Skandináv stílus! 3 az egyben

2084 Nyomtatás Ajánlás Facebook

Egyedi lehetőség!

Szegeden a Mars térhez illetve a belvároshoz közel 9 lakásos téglaépítésű társasházban 2 lakás és egy garázs együttesen eladó.
A négyszintes ház 3. emeletén egy 85 nm-es, három külön nyíló szobás, 2020-ban teljesen felújított lakás található.
Tágas terek, igényes kialakítás és kivitelezés a tulajdonosok és a mesteremberek igényességét igazolja.
A felújítás során - a teljesség igénye nélkül - külső-és belső nyílászárok, burkolatok, elektromos hálózat cseréje történt, új konyha, korszerű gépesítéssel, a kádas fürdőszobában olasz design csempe tette teljessé a felújítást.
Új kondenzációs radiátoros fűtési rendszer valamint hűtő-fűtő klíma biztosítja a kellemes hőérzetet lakóinak.
Az utcafrontra néző nappali francia erkélyes, az udvar felé egy 7 nm-es erkély szolgálja a kényelmet.

A negyedik szinten a tetőtérben újonnan kialakított 74/58 nm-es modern lakás lett kialakítva, mely körben teljesen hőszigetelt. Itt helyet kapott egy igazán tágas amerikai konyhás nappali étkezővel, hálószoba és tusolós fürdőszoba. A fűtés elektromos norvég panelekkel és Daikin hűtő-fűtő klímával megoldott.
A két lakáshoz tartozik a ház földszintjén utcai bejáratú 16,4 nm-es garázs (2,6x6,3 m), ennek ára 8 millió Ft.
Kétgenerációs családnak ideális megoldás, a negyedik emeleti lakás egyetemista, fiatal házas pár részére tökéletes választás, illetve a home officeban dolgozó lakónak nyugodt, csendes munkahelyet biztosít.
Igény és megbeszélés szerint berendezéssel együtt is eladó a lakás.
A 2 db lakóegység és a hozzájuk tartozó utcai garázs együttes irányára: 95,5 Millió Ft.

Szabó Imre

Szabó Imre

Ingatlanértékesítő
Szeged
+36 (20) 269 7112
E-office
Szerezz meghívót a szabad helyekre
Észrevétel a hirdetéssel kapcsolatban